Продукція > THOMAS RESEARCH PRODUCTS > 050W-052C1400-L03-UN-D2
050W-052C1400-L03-UN-D2
050W-052C1400-L03-UN-D2 Thomas Research Products
S050W-054C1400.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DVR CC AC/DC 10-54V 1.4A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 12.75" L x 1.17" W x 1.03" H (323.9mm x 29.7mm x 26.2mm)
Voltage - Output: 10 ~ 54V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cULus
Ratings: IP20
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 0.4 ~ 1.4 A (1.4A Default)
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC AC/DC 10-54V 1.4A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 12.75" L x 1.17" W x 1.03" H (323.9mm x 29.7mm x 26.2mm), Voltage - Output: 10 ~ 54V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cULus, Ratings: IP20, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 0.4 ~ 1.4 A (1.4A Default), Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Verified.