Продукція > BOPLA > 05410002.MT36
05410002.MT36
05410002.MT36 BOPLA
KS-410.pdf
Виробник: BOPLA
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 50mm; Y: 100mm; Z: 25mm; polystyrene
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 50mm
Dimension Y: 100mm
Dimension Z: 25mm
Enclosure material: polystyrene
IP rating: IP40
Body colour: grey
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 50mm; Y: 100mm; Z: 25mm; polystyrene, Type of enclosure: multipurpose, Dimension X: 50mm, Dimension Y: 100mm, Dimension Z: 25mm, Enclosure material: polystyrene, IP rating: IP40, Body colour: grey.