06121A101KAT2A
06121A101KAT2A AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 100V NP0 0612
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100pF C0G 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 06121A101KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06121A101KAT2A Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100pF C0G 0612 10% Tol