06123C101KAT2A
06123C101KAT2A AVX Corporation
licc.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 25V X7R 0612
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF X7R 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 06123C101KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06123C101KAT2A 06123C101KAT2A Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF X7R 0612 10% Tol