06123C102KAT2U
06123C102KAT2U KYOCERA AVX Components
licc-ce.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.001uF 25V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1000pF X7R 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 06123C102KAT2U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06123C102KAT2U Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1000pF X7R 0612 10% Tol