06123C103MAT2A
06123C103MAT2A KYOCERA AVX Components
avx-aecq200-licc.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 25V X7R 20% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції 06123C103MAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06123C103MAT2A Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
06123C103MAT2A Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .01uF X7R 0612 20% Tol