06123C222KAT2V
06123C222KAT2V KYOCERA AVX Components
avx-aecq200-licc.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0022uF 25V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2200pF X7R 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 06123C222KAT2V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06123C222KAT2V 06123C222KAT2V Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2200pF X7R 0612 10% Tol