06123C472KAT2S
06123C472KAT2S AVX Corporation
licc.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4700PF 25V X7R 0612
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 4700pF X7R 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 06123C472KAT2S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06123C472KAT2S Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 4700pF X7R 0612 10% Tol