06125A101KAT2V
06125A101KAT2V AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 50V NP0 0612
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF C0G 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 06125A101KAT2V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06125A101KAT2V Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF C0G 0612 10% Tol