06125A101KAT2W
06125A101KAT2W AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 50V NP0 0612
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF C0G 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 06125A101KAT2W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06125A101KAT2W Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF C0G 0612 10% Tol