Продукція > AVX > 06125C104MAT2W
06125C104MAT2W
06125C104MAT2W AVX
licc-776614.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .1uF X7R 0612 20% Tol
на замовлення 2873 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGL31CR71H104MU NEW GLOBAL PN 50V 0.1uF A 581-KGL31CR71H104MU.
Інші пропозиції 06125C104MAT2W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06125C104MAT2W 06125C104MAT2W Виробник : AVX Corporation LICC.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0612
06125C104MAT2W 06125C104MAT2W Виробник : KYOCERA AVX LICC.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGL31CR71H104MU NEW GLOBAL PN 50V 0.1uF A 581-KGL31CR71H104MU