06125C222KAT2A
06125C222KAT2A AVX Corporation
licc.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0612
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2200pF X7R 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 06125C222KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06125C222KAT2A Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2200pF X7R 0612 10% Tol