06125C823ZAT2V
06125C823ZAT2V AVX Corporation
licc.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.082UF 50V X7R 0612
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .082uF X7R 0612 .01pF Tol.
Інші пропозиції 06125C823ZAT2V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06125C823ZAT2V 06125C823ZAT2V Виробник : KYOCERA AVX Components licc.pdf Cap Ceramic 0.082uF 50V X7R -20% to 80% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
товару немає в наявності
06125C823ZAT2V Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .082uF X7R 0612 .01pF Tol