06126D105KAT2W
06126D105KAT2W AVX Corporation
licc.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0612
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 1uF X5R 0612 10% Tol.
Інші пропозиції 06126D105KAT2W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06126D105KAT2W Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 1uF X5R 0612 10% Tol