06126D335KAT2A
06126D335KAT2A AVX Corporation
licc.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3.3UF 6.3V X5R 0612
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGL31NR50J335KU NEW GLOBAL PN 6.3V 3.3uF A 581-KGL31NR50J335KU.
Інші пропозиції 06126D335KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
06126D335KAT2A 06126D335KAT2A Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 3.3uF X5R 0612 10% Tol
товару немає в наявності
06126D335KAT2A 06126D335KAT2A Виробник : KYOCERA AVX licc.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGL31NR50J335KU NEW GLOBAL PN 6.3V 3.3uF A 581-KGL31NR50J335KU