0612B153K500CT Walsin Technology Corporation
mlcc_lic0612.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 50V X7R 0612
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 0.015 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 50V X7R 0612, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 0.015 µF.