Продукція > AVX > 0612YC104KAT2A
0612YC104KAT2A
0612YC104KAT2A AVX
licc-776614.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .1uF X7R 0612 10% Tol
на замовлення 3976 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 0612YC104KAT2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612YC104KAT2A 0612YC104KAT2A Виробник : AVX Corporation licc.pdf Description: CAP CER 0.1UF 16V X7R 0612
на замовлення 10 шт:
0612YC104KAT2A 0612YC104KAT2A Виробник : KYOCERA AVX Components avx-aecq200-licc.pdf Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R