Продукція > AVX > 0612ZC105KAT2V
0612ZC105KAT2V
0612ZC105KAT2V AVX
licc-776614.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 1uF X7R 0612 10% Tol
на замовлення 7995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 0612ZC105KAT2V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612ZC105KAT2V 0612ZC105KAT2V Виробник : AVX Corporation LICC.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X7R 0612