Продукція > KYOCERA AVX > 0612ZD684MAT2V
0612ZD684MAT2V
0612ZD684MAT2V KYOCERA AVX
LICC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.68UF 10V X5R 0612
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.030" (0.76mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.68UF 10V X5R 0612, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.030" (0.76mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF.
Інші пропозиції 0612ZD684MAT2V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0612ZD684MAT2V 0612ZD684MAT2V Виробник : AVX licc-776614.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V .68uF X5R 0612 20% Tol