Продукція > COILCRAFT > 0805PS-153KLC
0805PS-153KLC
0805PS-153KLC Coilcraft
0805ps-270721.pdf
Виробник: Coilcraft
Power Inductors - SMD 0805 15uH Shld 10% 340mA 2.04Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук