080X188H-SS-48
080X188H-SS-48 Tri-Star Industries, Inc.
080X188H-SS.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED HE
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.19" H (3.6mm x 4.8mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED HE, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.19" H (3.6mm x 4.8mm), Type: Insert, Part Status: Active.