080X188H
080X188H Tri-Star Industries, Inc.
080X188H.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED BR
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.19" H (3.6mm x 4.8mm)
Type: Insert
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED BR, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.19" H (3.6mm x 4.8mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 080X188H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
080X188H 080X188H Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners Made In USA) Tri-Star Tapered Brass Heat-Set Threaded Inserts, 0-80 Thread Size, 0.188" Installed Length