0811-040-X5U0-472M Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Виробник: Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Description: CAP CER 4700PF 500V X5U RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 4700PF 500V 20% 9.52MM.
Інші пропозиції 0811-040-X5U0-472M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0811-040-X5U0-472M Виробник : CTS Electronic Components Ceramic Disc Capacitors 4700PF 500V 20% 9.52MM