Продукція > MOLEX > 0845240004-18-B7-D
0845240004-18-B7-D
0845240004-18-B7-D Molex
845240004_sd.pdf
Виробник: Molex
Description: 18" PRE-CRIMP A1858/19 BLACK
Packaging: Bulk
Contact Finish: Nickel
Color: Black
Length: 18.0" (457.2mm)
Wire Gauge: 16 AWG