Продукція > MOLEX > 0845240014-04-A9-D
0845240014-04-A9-D
0845240014-04-A9-D Molex
845240014_sd.pdf
Виробник: Molex
Description: 4" PRE-CRIMP A1857/19 ORANGE
Packaging: Bulk
Contact Finish: Gold
Color: Orange
Length: 4.00" (101.60mm)
Wire Gauge: 18 AWG