Продукція > MOLEX > 0845250009-18-B9-D
0845250009-18-B9-D
0845250009-18-B9-D Molex
845250032_sd.pdf
Виробник: Molex
Description: 18" PRE-CRIMP A1857/19 BLACK
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
Color: Black
Length: 18.0" (457.2mm)
Wire Gauge: 18 AWG