0896BL14B0050001T
0896BL14B0050001T Johanson Technology Inc.
0896BL14B050.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN GSM/DCS/PCS/CDMA 896MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 851MHz ~ 941MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm
Insertion Loss (Max): 1.5dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±10°
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BALUN GSM/DCS/PCS/CDMA 896MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 851MHz ~ 941MHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 1.5dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±10°.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0896BL14B0050001T 0896BL14B0050001T Виробник : Johanson Technology johanson_integrated_passives-1666840.pdf Signal Conditioning 896 MHz BALUN