09M1002FF
09M1002FF Vishay / Dale
tmc.pdf
Виробник: Vishay / Dale
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10Kohms 1%
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
09M1002FF 09M1002FF Виробник : Vishay Dale tmc.pdf Description: THERMISTOR NTC 10KOHM BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm)