Продукція > LITTELFUSE > 0ATO020.HXGLO
0ATO020.HXGLO
0ATO020.HXGLO Littelfuse
Littelfuse_Smart_Glow_ATO_Blade_datasheet-461533.pdf
Виробник: Littelfuse
Automotive Fuses 12VDC 20A ATO SmartGlow
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC BLADE, Packaging: Bulk, Package / Case: Blade, ATO/ATC, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm), Fuse Type: Automotive, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: CSA, SAE, UL, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 20 A, Voltage Rating - AC: 32 V, Voltage Rating - DC: 32 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
0ATO020.HXGLO 0ATO020.HXGLO Виробник : Littelfuse Inc. Description: FUSE AUTO 20A 32VAC/VDC BLADE
Packaging: Bulk
Package / Case: Blade, ATO/ATC
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm)
Fuse Type: Automotive
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CSA, SAE, UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 20 A
Voltage Rating - AC: 32 V
Voltage Rating - DC: 32 V