0ATO025.TPGLOA Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE AUTO 25A 12VDC BLADE ATO
Packaging: Bulk
Package / Case: Blade, ATO/ATC
Color: Clear
Size / Dimension: 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm)
Fuse Type: Automotive
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Current Rating (Amps): 25 A
Voltage Rating - DC: 12 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE AUTO 25A 12VDC BLADE ATO, Packaging: Bulk, Package / Case: Blade, ATO/ATC, Color: Clear, Size / Dimension: 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm), Fuse Type: Automotive, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Current Rating (Amps): 25 A, Voltage Rating - DC: 12 V.