0HEV040.SXC Littelfuse Inc.
HEV_Series_Rev2013.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE CARTRIDGE 40A 425VDC 5AG
Packaging: Bulk
Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 40A
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Lift Trucks
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 10kA
Voltage Rating - DC: 425 VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CARTRIDGE 40A 425VDC 5AG, Packaging: Bulk, Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget), Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 40A, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Lift Trucks, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 10kA, Voltage Rating - DC: 425 VDC.