0MRB030.X Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: CIR BRKR 30A 12VDC PUSH-RESET
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Holder
Illumination: None
Actuator Type: Push to Reset
Voltage Rating - DC: 12 V
Number of Poles: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR 30A 12VDC PUSH-RESET, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Holder, Illumination: None, Actuator Type: Push to Reset, Voltage Rating - DC: 12 V, Number of Poles: 1.