Продукція > Резисторні збірки > Резисторні збірки вивідні > 1,8 kOhm 2% 6P 3R (RNLB06G0182B0E) (збірка резисторна)
Код товару: 52756
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Номінал: 1,8 kOhm
Точність: ±2% G
Опис: 3 резистори, 6 виводів; крок між виводами 2,54мм
у наявності 12 шт:
12 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
PBS-12 (KLS1-208-1-12-S)
1 Додати до обраних Обраний товар
kls1-208-datasheet.pdf
Виробник: KLS
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Міжплатні з'єднувачі
Функціональний опис: Гнізда однорядні на плату прямі, 12 контактів, крок 2,54мм, 1A
Штирі або гнізда: Гніздо (розетка)
Крок: 2,54 mm
К-сть рядів: однорядні
у наявності: 889 шт
780 шт - склад
41 шт - РАДІОМАГ-Київ
40 шт - РАДІОМАГ-Львів
19 шт - РАДІОМАГ-Харків
9 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
HC49U 16.00000MHz (30pF, 30PPM) 16,0MHz
hc49u-cinetech.pdf
Виробник: Cinetech
Кварцові резонатори, генератори, фільтри і т.п. > Резонатори і генератори
Частота, Hz: 16 MHz
Корпус: HC-49/U
Тип: Резонатор кварцовий
Навантажувальна ємність: 30 pF
Стабільність при 25°C: +/-30ppm