Продукція > Вивідні резистори > 0,4 ... 0,6W > 1,8 MOhm 1% 50ppm 0,6W выв. (FM0207-1M80FT-Cinetech)
1,8 MOhm 1% 50ppm 0,6W выв. (FM0207-1M80FT-Cinetech)
Код товару: 76767
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Вивідні резистори > 0,4 ... 0,6W