Продукція > SMD резистори > 1206 > 1,8 MOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-1M8-Hitano) (резистор SMD)
1,8 MOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-1M8-Hitano) (резистор SMD)
Код товару: 2200
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 1,8 MOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
Типорозмір: 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
2,2 MOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-2M2-Hitano) (резистор SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
rc_series_20150401_1.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 2,2 MOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
3,6 MOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-3M6-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
SMD резистори > 1206
Номінал: 3,6 MOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
2,7 MOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-2M7-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 2,7 MOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
1,2 MOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-1M2-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 1,2 MOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
820 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-820K-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 820 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V