Продукція > SMD резистори > 0805 > 1,82 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-1K82-Hitano) (резистор SMD)
1,82 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-1K82-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Код товару: 29184
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 1,82 kOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
З цим товаром купують
74HC14D
1 Додати до обраних Обраний товар
SN74HC14.pdf
74HC14D
Виробник: NXP
Мікросхеми > Логіка
Корпус: SO-14
Опис: Тріггер Шмідта інвертуючий x6
Монтаж: SMD
Аналог RUS: ТЛ2
Живлення,V: -0,5...7 V
T°C: -40…+85°C
Тип логіч. елем.: Schmitt trigger
у наявності: 105 шт
47 шт - РАДІОМАГ-Київ
34 шт - РАДІОМАГ-Львів
15 шт - РАДІОМАГ-Харків
9 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
2,2 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-2K2R-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0805
Номінал: 2,2 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
Мінімальне замовлення: 200
33nF 50V X7R 10% 0805 4k/reel (C0805B333K500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
X7R_X5R.pdf
Ємність: 33 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
Мінімальне замовлення: 30
560 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-560KR – Hitano)
Номінал: 560 kOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
100 шт - РАДІОМАГ-Харків
270 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
330pF 50V NP0 5% 0805 4k/reel (C0805N331J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
NPO.pdf
Ємність: 330 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J