Продукція > SMD резистори > 0603 > 1,82 kOhm 1% 0,1W 75V SMD 0603 (CRCW06031K82FKTABC-Vishay)
1,82 kOhm 1% 0,1W 75V SMD 0603 (CRCW06031K82FKTABC-Vishay)