Продукція > Вивідні резистори > 0,125W > 1,87 kOhm 1% 0,1W 50ppm (RNC50H1871FSB14-Vishay) (резистор вивідний)
1,87 kOhm 1% 0,1W 50ppm (RNC50H1871FSB14-Vishay) (резистор вивідний)
Код товару: 178615
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Вивідні резистори > 0,125W