Продукція > SMD резистори > 1206 > 1,87 MOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-1M87R-Hitano) (резистор SMD)
1,87 MOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-1M87R-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Код товару: 217496
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 1,87 MOhm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V