Продукція > Керамічні SMD конденсатори > 1206 > 1,8nF 50V X7R 10% 1206 4k/reel (C1206B182K500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
1,8nF 50V X7R 10% 1206 4k/reel (C1206B182K500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
X7R_X5R.pdf
Код товару: 2248
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 1,8 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
Типорозмір: 1206
950 шт - склад
816 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
6,8nF 50V X7R 10% 1206 4k/reel (C1206B682K500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
X7R_X5R.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні SMD конденсатори > 1206
Ємність: 6,8 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
19 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
1,2nF 50V X7R 10% 1206 4k/reel (C1206B122K500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
Ємність: 1,2 nF
Номін.напруга: 50 V
Точність: ±10% K
288 шт - РАДІОМАГ-Київ
540 шт - РАДІОМАГ-Львів
20 шт - РАДІОМАГ-Харків
44 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
8,2pF 50V NP0 0,5pF 1206 4k/reel (C1206N8R2D500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
NPO.pdf
Ємність: 8,2 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±0,5pF D
500 шт - склад
Мінімальне замовлення: 30
2, 2uF 16V Y5V -20/+ 80% 1206 3k/reel (1206Y225Z160N3-Hitano) (конденсатори керамічних SMD)
Y5V.pdf
Ємність: 2,2 µF
Номін.напруга: 16 V
Діелектрик: Y5V
Точність: -20/+80% Z
280 шт - РАДІОМАГ-Львів
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
21 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
5,1 Ohm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-5R1-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Номінал: 5,1 Ohm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V