Продукція > Індуктивності, дроселі > Індуктивності малопотужні вивідні > 1,8uH 10% аксіальний дросель 655mA 0,23 Ohm (EC24-1R8K / LGA0307-1R8K)
Код товару: 47737
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Номінал: 1,8 µH
Точність: ±10%