1 Ohm 100W 5% 300ppm TO-247 (TR100JBG0010-Hitano)
tr100_series-100w-datasheet.pdf
Код товару: 85576
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 1 Ohm
Точність: ±5%
Рном,W: 100 W