Продукція > 3M (TC) > 1.75-5-4466B
1.75-5-4466B 3M (TC)
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm)
Temperature Range: 120°F (49°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 1.75" (44.45mm) 1 3/4"
Adhesive: Rubber
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED BLACK 1 3/4"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm), Temperature Range: 120°F (49°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 1.75" (44.45mm) 1 3/4", Adhesive: Rubber, Backing, Carrier: Polyethylene Foam.