Продукція > 3M (TC) > 1.75-5-4492B
1.75-5-4492B 3M (TC)
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm)
Temperature Range: 158°F (70°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 1.75" (44.45mm) 1 3/4"
Adhesive: Acrylic, 430
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED BLACK 1 3/4"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm), Temperature Range: 158°F (70°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 1.75" (44.45mm) 1 3/4", Adhesive: Acrylic, 430, Backing, Carrier: Polyethylene Foam.