Продукція > BUSSMANN > 100NHFF00BI-400
100NHFF00BI-400 BUSSMANN
100NHFF00BI-400.pdf
Виробник: BUSSMANN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 100A; 400VAC; gFF; industrial; NH00
Type of fuse: fuse
Current rating: 100A
Rated voltage: 400V AC
Fuse characteristics: gFF
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH00
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 9W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 100A; 400VAC; gFF; industrial; NH00, Type of fuse: fuse, Current rating: 100A, Rated voltage: 400V AC, Fuse characteristics: gFF, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH00, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 9W.