100NHG1B
100NHG1B BUSSMANN
100NHG1B.pdf
Виробник: BUSSMANN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 100A; 500VAC; gG,gL; industrial; NH1
Type of fuse: fuse
Current rating: 100A
Rated voltage: 500V AC
Fuse characteristics: gG; gL
Kind of fuse: industrial
Fuse size: NH1
Breaking capacity: 120kA
Power dissipation: 8.2W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 100A; 500VAC; gG,gL; industrial; NH1, Type of fuse: fuse, Current rating: 100A, Rated voltage: 500V AC, Fuse characteristics: gG; gL, Kind of fuse: industrial, Fuse size: NH1, Breaking capacity: 120kA, Power dissipation: 8.2W.