Продукція > NICOMATIC > 100P312D0076-510510
100P312D0076-510510 Nicomatic
FFC%20Catalog.pdf
Виробник: Nicomatic
Description: CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 3"
Packaging: Box
Length: 3.000" (76.20mm)
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Cable Type: FFC, FPC
Length - Exposed Ends: 0.197" (5.00mm)
Number of Conductors: 12
на замовлення 5950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 3", Packaging: Box, Length: 3.000" (76.20mm), Pitch: 0.039" (1.00mm), Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Length - Exposed Ends: 0.197" (5.00mm), Number of Conductors: 12.