Продукція > JOHANSON > 100R15W105KV4E
100R15W105KV4E
100R15W105KV4E Johanson
tanceram-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 1uF 10V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 1.0uF X7R 0805 0.1.
Інші пропозиції 100R15W105KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
100R15W105KV4E 100R15W105KV4E Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 1.0uF X7R 0805 0.1