101-4-082VC
101-4-082VC Wahl Temp-Plate®
TempPlates_Regular_Data_Sheet.pdf
Виробник: Wahl Temp-Plate®
Description: MINI FOUR-POSITION IC BATCH AND
Packaging: Box
Features: Fuel Resistant, Grease Resistant, Oil Resistant, Self-Adhesive Edge, Water Resistant
Mounting Type: Adhesive, Permanent
Length: 0.820" (20.83mm)
Shape: Rectangle
Width: 0.380" (9.65mm)
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: Red
Language: English
Application Specifics: Assorted
Arrangement: Symbol and Text
Legend (Text): 82. 93. 110. 121 °C
Color - Legend: White
Print Type: Pre-Printed
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MINI FOUR-POSITION IC BATCH AND, Packaging: Box, Features: Fuel Resistant, Grease Resistant, Oil Resistant, Self-Adhesive Edge, Water Resistant, Mounting Type: Adhesive, Permanent, Length: 0.820" (20.83mm), Shape: Rectangle, Width: 0.380" (9.65mm), Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: Red, Language: English, Application Specifics: Assorted, Arrangement: Symbol and Text, Legend (Text): 82. 93. 110. 121 °C, Color - Legend: White, Print Type: Pre-Printed.