Продукція > JOHANSON > 101B15W150KT4W
101B15W150KT4W Johanson
Виробник: Johanson
Cap Ceramic Single 15pF 100V 10% (0.38 X 0.28mm) Pad SMD 125C Waffle
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук